Cappari Hotels Plajları 2018 de de Mavi Bayrak Ödülü Aldılar.

Mavi Bayrak Ödülü konusunda plajlar için 32 ve marinalar için 24 kriter bulunmaktadır. Bu kriterler kapsamında deniz suyunun kontrolü amacı ile plajlardan 15 gün ara ile sezon süresince deniz suyu numunesi alınmakta, mikrobiyolojik düzeyde ve üç parametrede analizler yapılmaktadır. Bu analizler “Avrupa Birliği Yüzme Suyu Direktifleri” kapsamında değerlendirilmektedir. Marinalar için deniz suyu analizi istenmemekte sadece deniz suyunun fiziksel görüntüsü değerlendirilmektedir. Söz konusu numune alma ve analiz işlemleri Sağlık Bakanlığı tarafından yapılmakta ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca da bir kısmı finanse edilmektedir.

Aqua Princess Hotel Plajı
GüneÅŸlenme terasları ÅŸeklinde düzenlenmiÅŸ plajda Akdenizin eÅŸsiz maviliÄŸini ve KaÅŸ’ın en berrak sularını bulacaksınız. Aqua Princess Hotel misafirleri otelin kendi plajını ücretsiz kullabilmelerinin yanında Aquarius Otel’in Mavi bayraklı Plajından da aynı ÅŸartlarda yararlanabilmektedirler. Åžezlong ve ÅŸemsiyeler ücretsiz olarak verilmektedir.
Plajda yer alan barımızda gün boyu yiyecek ve içecek servisi yapılmaktadır.
Aqua Princess Beach 2018 yılı itibarı ile MAVİ BAYRAK ödülüne laik görümüştür.

Aquarius Hotel Plajı
Mavi Bayraklı Aquarius Plajı 2.000 mt2 alan üzerine kurulmuş set üzeri güneşlenme terasları ile şekillendirilmiştir. Otel misafirleri için ücretsiz şejlong, şemsiye ve minder hizmeti verilmektedir.
Wireless internet hizmeti otel misafirleri icin ücretsizdir.
Akdenizin eşsiz mavisi plaja en büyük değeri katmaktadır. Restorant ve barı ile tüm gün boyu misafirlere hizmet etmektedir.
Kaş denince akla Akdenizin eşsiz mavisi gelmekte, deniz ve plaj denince de Kaş bölgesinde Aquarius Hotel Plajı gelmektedir.
Sabah kahvaltilari ve akÅŸam yemekleri plajda verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir